Eržvilko kultūros centras
Adresas: Tauragės g. 1A, Eržvilko mstl., Eržvilko seniūnija, Jurbarko rajonas, LT -74285
Telefonas / faksas: (8 447) 43 128 | El. paštas: erzvilkokc@gmail.com

herbas

 

 


Tokios Vaikų šventės Vadžgiryje dar nebuvo, ji tapo didžiuliu džiaugsmu ne tik Vadžgirio vaikams, bet ir visiems, atvykusiems į šią šventę.
Edukacija "EI, ŠVILPYNE, ŠVILPYNELE" ir didelius, ir mažus supažindino su pačiomis įvairiausiomis švilpynėmis, molinukais, lumzdeliais, nendrinėmis birbynėmis, skudučiais. Jaunieji muzikantai atkakliai dėliojo pirštukus, kad kuo gražesnis garsas suskambėtų: imitavo pasirinkto paukščio čiulbėjimą, spėliojo, koks paukščio balsas skamba. Edukatorė Lina parodė kaip pasigaminti pačią paprasčiausią nendrinę birbynę.
ŠAKIŲ CIRKAS abejingų nepaliko: nuostabus artistų lankstumas, išradingumas, plastiškumas žavėjo žiūrovus, o oro akrobatų pasirodymai ne kartą privertė aiktelėti iš baimės ir susižavėjimo.
Edukacija "JAUNOJO ŪKINININKO PRADŽIAMOKSLIS" (edukatorė Erika) kvietė pasimatuoti sodininko profesiją: susipažinti su įvairiausių sėklų dydžiais, žemių substratų paruošimo subtilybėmis, vazonėlių parinkimo ypatumais bei praktiniais bandymais persodinti daigelius, pasisėti norimą daržovę į vazonėlį, užsirašyti informacinę lentelę.
Pasivažinėjimas arkliuko traukiama karieta ir pajodinėjimas poniu, batutai ir edukatorė PELYTĖ MICYTĖ neleido atsipūsti nei minutėlei. Jolitos didžbalytės paruoštos nuotaikingos estafetės ir sportinės rungtys kaitino dalyvių azartą ir norą laimėti.
Šventės finalas - apdovanoti aktyviausi ir Vadžgirį garsinantys, tvarkantys ir renginiuose talkinantys vaikai - Smiltė Skutkevičiūtė, Eimantas Pinkevičius ir Julius Bauža. Taip pat apsdovanoti visi estafečių ir edukacijų dalyviai. O prie VAKARIENĖS STALO - didžiulio kiekio pačių skaniausių naminių burgerių - pakvietė Jurga Virbukienė, Roberta Šlickienė, Judita Linkevičienė su sūnumi Luku ir Paulius Lukošius.
Dėkojame Vadžgirio muzikos mylėtojų klubui "Mūza", taip pat Vadžgiriškių bendruomenei, Vadžgirio vaikų dienos centrui, Rasos Vaitekūnienės šeimynai!
Už gardžias braškes dėkojame Bernotų ūkiui!

Įstaigos skyriai

Kartupių skyrius: Žiedo g. 2, Kartupių kaimas, Eržvilko seniūnija, Jurbarko rajonas

Šimkaičių skyrius: Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių seniūnija, Jurbarko rajonas

Vadžgirio skyrius:  J. Dargužo g. 28, Vadžgirio mstl., Šimkaičių seniūnija, Jurbarko rajonas

 

 

 

 

 


Kviečiame sudalyvauti anoniminėje apklausoje apie Eržvilko kultūros centro teikiamas paslaugas

 

Eržvilko kultūros centras
Įstaigos kodas 302526265 | Tauragės g. 1A, Eržvilko mstl., Eržvilko seniūnija, Jurbarko rajonas, LT -74285
Tel./faks. (8 447) 43 128 | El. p. erzvilkokc@gmail.com
Sprendimas: LANMETA