Vasario 16-ąją jau tradicija tapęs žygis šimkaitiškius kvietė keliauti nuo paminklo, skirto partizanams atminti iki pat prez. gen. Jono Žemaičio-Vytauto vadavietės, o tai net 10 km. Simboliška, kad valstybės atkūrimo dieną šimkaitiškiai rinkosi prie Prez. gen. Jono Žemaičio -Vytauto vadavietės-bunkerio, mat 2024 metai Jurbarko rajone paskelbti būtent šios iškilios asmenybės metais. Žygis neprailgo, nes dalyvių lūpose skambėjo patriotinės dainos, prie vadavietės paminklo uždegtos žvakelės, suplevėsavo Lietuvos trispalvė ir nuskambėjo valstybės himnas.

