Eržvilko kultūros centras
Adresas: Tauragės g. 1A, Eržvilko mstl., Eržvilko seniūnija, Jurbarko rajonas, LT -74285
Telefonas / faksas: (8 447) 43 128 | El. paštas: erzvilkokc@gmail.com

herbas

 

 


Laisvė - yra vėliava, kurios nereikia nešti, bet jausti savo širdyse... Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, kovo 10 d. Eržvilko kultūros centro Kartupių ir Šimkaičių skyriuose įvyko pirmieji minėjimai-koncertai.

Kartupiuose gražiausios eilės ir dainos buvo skirtos tėvynei. Skambėjo Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje moterų vokalinio ansamblio ,,Ringė" (vad. Gerda Lapinskaitė) atliekami kūriniai. Renginio metu buvo atidaryta Vytauto Lekučio fotografijų  paroda „Jie gynė laisvę Lietuvos ", kuri veiks visą kovo mėnesį.

Šimkaičių skyriuje minėjimas prasidėjo vieningai atliekama V. Kudirkos „Tautiška giesme“. Svečiavosi Klausučių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Ulytėlė“ (vad. D. Baltrušaitienė), kuris padovanojo šimkaitiškiams šventinę nuotaiką ir puikias dainas.

Eržvilko kultūros centre minėjimas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai prasidėjo 11 val. Šventiškai nusiteikę ir pasipuošę eržvilkiškiai bei Eržvilko svečiai nepabūgo sudėtingų eismo ir oro sąlygų. Šiemet, minint Juozapo Gudavičiaus 150 gimimo metines, skambėjo jo dukros Reginos Algės Gudavičiūtės sukurtos eilės apie gimtinę. Garsiausias visų laikų dainas api

e Lietuvą atliko dainininkė, dainų autorė, pedagogė Rūta Šličkutė.

Vadžgirio skyriuje Kovo 11-osios renginys „Aš tikrai myliu Lietuvą“ buvo labai patriotiškas, sukvietęs į renginį jaunimą kaip žiūrovus ir kaip dalyvius. Skambėjo įvairiausiais instrumentais atliekama muzika. Bendradarbiaudami su Vadžgirio vaikų dienos centru, buvo suorganizuotos įvairios estafetes ir žaidimai. Žiūrovai ir dalyviai buvo vaišinami ypatingu, vadžgiriečių troškiniu.

 


 

Įstaigos skyriai

Kartupių skyrius: Žiedo g. 2, Kartupių kaimas, Eržvilko seniūnija, Jurbarko rajonas

Šimkaičių skyrius: Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių seniūnija, Jurbarko rajonas

Vadžgirio skyrius:  J. Dargužo g. 28, Vadžgirio mstl., Šimkaičių seniūnija, Jurbarko rajonas

 

 

 

 

 


Kviečiame sudalyvauti anoniminėje apklausoje apie Eržvilko kultūros centro teikiamas paslaugas

 

Eržvilko kultūros centras
Įstaigos kodas 302526265 | Tauragės g. 1A, Eržvilko mstl., Eržvilko seniūnija, Jurbarko rajonas, LT -74285
Tel./faks. (8 447) 43 128 | El. p. erzvilkokc@gmail.com
Sprendimas: LANMETA