Eržvilko kultūros centras
Adresas: Tauragės g. 1A, Eržvilko mstl., Eržvilko seniūnija, Jurbarko rajonas, LT -74285
Telefonas / faksas: (8 447) 43 128 | El. paštas: erzvilkokc@gmail.com

herbas

 

 


       Birželio 17 dieną Eržvilke nuskambėjo, Šaltuonos šlaitais nuvilnijo VI-asis Respublikinis bandonininkų festivalis „Antanų polka“. Suvažiavę kolektyvai iš Aukštaitijos ir Žemaitijos dovanojo žiūrovams gerą nuotaiką. Skambėjo polkos, valsai, fokstrotai, liaudies dainos. Nepamiršti ir pasveikinti buvo Antanai. Ąžuolų vainikai papuošė jų galvas.

        Festivalį pradėjo Eržvilko kultūros centro kolektyvas „Eržvilko bandonija“ (vad. Gintarė Stirbienė). Atminimo dovanomis ir padėkos raštais visų kolektyvų vadovus pasveikino Eržvilko kultūros centro direktorė Ieva Šimkūnienė.

        Su smagiais muzikos akordais scenoje pasirodė EKC Vadžgirio skyriaus vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Šebukai“ (vad. Lina lukošienė). Net iš pačio Kupškio kultūros centro atvažiavę grojo, dainavo ir tarmiškai kalbas vingriavo „Kupiškio krošto muzikontai“ (vad. Alma Postovaitienė). Bandonijų garsais ir nuotaikingais kūriniais neatsiliko jaunieji muzikantai iš Kauno „Kauno bandonija“ (vad. Vilius Marma ir Algirdas Kasperavičius). Kaimynai bandonininkai iš Raseinių rajono kultūros centro kapelos "Dubysa"  (vad. Dainius Maslauskas) privertė žiūrovus ne tik linguoti, bet ir dainuoti.Saulėtą nuotaiką liaudiškomis dainomis, valsais ir polkomis apdalino Palangos jaunimo ir kultūros centro folkloro ansamblio „Mėguva“ instrumentinė grupė (vad.Diana Šeduikienė).

        Bendras bandonininkų orkestras visiems visiems dalyviams, žiūrovams, dalyvavusiems ir nedalyvavusiems dovanojo ne tik dalelę savo širdies, bet ir fokstrotą „Į Palangą“ir tradicinį maršą „Du broliukai“.

         Festivalį vainikavo grupė „Sadūnai“.

         Už pagalbą nuoširdžiai dėkojame Eržvilko seniūnijai, už skanėstus festivalio dalyviams dėkojame Gražinai, Liudai, Kristinai, Aušrai ir Erikai.

Šį projektą (Renginių ciklas: VI-asis respublikinis bandonininkų festivalis "Antanų polka". Kūrybinė -edukacinė vaikų ir jaunimo stovykla "Bandonija vakar, šiandien ir rytoj" finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Jurbarko rajono savivaldybė. Tikslai įgyvendinti: suorganizuotas respbulikinis bandonininkų festivalis, suburti į vieną vietą besidominyts bandonijos instrumentu, sustiprinome bendradarbiavimą tarp muzikantų ir įstaigų.  Dėkojame bandonininkams, kultūros darbuotojams,  už pagalbą įgyvendinant šį projektą. 


 

Įstaigos skyriai

Kartupių skyrius: Žiedo g. 2, Kartupių kaimas, Eržvilko seniūnija, Jurbarko rajonas

Šimkaičių skyrius: Liepų g. 7, Šimkaičių mstl., Šimkaičių seniūnija, Jurbarko rajonas

Vadžgirio skyrius:  J. Dargužo g. 28, Vadžgirio mstl., Šimkaičių seniūnija, Jurbarko rajonas

 

 

 

 

 


Kviečiame sudalyvauti anoniminėje apklausoje apie Eržvilko kultūros centro teikiamas paslaugas

 

Eržvilko kultūros centras
Įstaigos kodas 302526265 | Tauragės g. 1A, Eržvilko mstl., Eržvilko seniūnija, Jurbarko rajonas, LT -74285
Tel./faks. (8 447) 43 128 | El. p. erzvilkokc@gmail.com
Sprendimas: LANMETA